Maltepe Evden Eve Nakliyat

maltepe evden eve nakliyat

Anadolu yakasının gözde adreslerinden birisi Maltepe’de nakliye ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Kentsel dönüşümün hızlanması ardından birçok vatandaşımız bu bölgeden taşınma, ev değiştirme veya bazı şirketler ise ofis değiştirme gibi yollara başvurmaya başladı. Bu sırada oluşabilecek eşyalarınızın zarar görmemesi için çalışmalarınızı profesyonel bir ekibe teslim etmelisiniz. Maltepe Evden eve nakliyat hizmetimiz sayesinde evlerinizi, ofislerinizi yeni adreslerinize taşıyoruz.
Hizmet verdiğimiz ilk günden itibaren her zaman müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en önemli hususlar arasında yer almıştır. Bu yüzden devamlı olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip etmiş, en yeni araçlar ve yardımcı makineleri hizmetinize sunmuş bulunmaktayız. Taşıma işlemleri konusunda uzun yıllarca tecrübe edinmiş çalışma arkadaşlarımız sayesinde tüm eşyalarınız kusursuz bir şekilde yeni adresinize aktarılacaktır. Bu taşıma işlemleri sırasında hiçbir hasar almaması için gerekli hassasiyeti gösterecek ve paketleme, yerleştirme, indirme ve çıkarma aşamalarında dikkatli bir adım atacağız.


Müşterilerimizin taleplerine karşılık verebilmek için sürekli genişlettiğimiz kadromuz, sayısını arttırdığımız araçlarımızla aynı gün içerisinde birçok kişiye ulaşmayı başarıyoruz. Belirli bir sistem ve plan doğrultusunda ilerleyerek her geçen gün sizlerin desteğiyle büyümeye devam ediyoruz. Müşterilerimizle samimi bir diyalog içerisinde olarak, çalışma öncesi ve sonrası da dahil olmak üzere devamlı olarak desteğimizi hissettiriyoruz.
Taşıma öncesinde bir ekip gönderilerek eşya analizi yapılır ve sonrasında bu analiz doğrultusunda nasıl bir yol izleneceği ve fiyatlandırmalar belirlenir. Fiyatlandırma aşamasında nakliyeci ihtiyacınız konusunda sizlere elimizden gelen her türlü desteği vermeye vaat eden firmamız, en uygun fiyatı da tarafınıza iletecektir. Verdiğimiz hizmet kalitesini de göz önünde bulundurularak verilebilecek minimum fiyat üzerinden teklifimiz iletilecektir.
Yalnızca nakliyecilik yapmayan firmamız aynı zamanda eşya depolama ihtiyaçlarınız içinde çözümler sunuyor. Depolanması gereken eşyalarınız için hijyen problemi olmayan, devamlı gözetimimiz altında oldukça geniş bir depolama alanımızla sizlere hizmet veriyoruz. 7/24 özel sistemler ile takibini gerçekleştirerek, tüm eşyalarınızın güvenliğini sağlıyoruz. Eşyalarınızın depomuzda yer edineceği süre ve miktarına bağlı olarak depolama ücretlerinde farklılıklar oluşabilmektedir. Dünya standartlarında bir hizmet almak için hemen bizimle iletişime geçebilir, ihtiyaçlarınızın giderilmesi için profesyonel bir destek talep edebilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir