Kadıköy Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Ev taşıma derdinize etkili bir çözüm olan evden eve nakliyat hizmetimiz ile yeni evinize dertsiz tasasız taşınabilirsiniz. Kadıköy evden eve nakliye sistemi ile İstanbul içinde taşınma sürecinizi hızlandırabiliriz. İster Anadolu yakasında isterseniz de Avrupa yakasında olun taşınma sürecinize ekibimizle birlikte yardımcı oluyoruz. Ekibimiz profesyonel ve deneyimlidir. Eşyalarınız sigortalı bir biçimde taşınacaktır. Eşyalarınızın sigortalanması oldukça önemlidir. Zira taşınma süreci içerisinde olabilecek ufak talihsizliklerin bile sizi mağdur etmesinin önüne geçilmektedir. Bazı merdiven altı nakliye firmaları eşyalarınızı sigortalamaz, zaten yasal olmadıkları için isteseler de yapamazlar. Bu tip durumlarda oluşan kazalar sizi büyük zarara sokmaktadır. Ancak evden eve nakliyat firmamızda alsa bu tip durumlar oluşmaz. Zaten deneyimli ve profesyonel ekibimiz tüm kaza ve tehditlere karşı önlemini almıştır. Tüm eşyalarınız güvenli bir biçimde taşınmaktadır.

Kadıköy bölgesinde oturuyorsanız ve bir nakliyat firmasına ihtiyacınız varsa size bu hizmeti sunmaktayız. Kadıköy evden eve nakliyeci ile ilgili her türlü bilgiye bizi telefonla arayarak ulaşabilirsiniz. Telefonda aldığınız fiyatlar yaklaşık ücreti belirtir. Gerçek fiyat ise uzmanlarımızın incelemesinden sonra size sunulur. Bu farklılıkların nedeni, eşyaların taşınacağı apartmanda asansör olup olmama durumuna göre değişmektedir. Uzmanlarımız eşyalarınızın durumunu, evinizin bulunduğu katı gibi bilgileri de hesaba katmaktadır. Bu durumun sonunda size net bir fiyat sunulmaktadır. Eşyalarınızı sigortaladığımızı fiyatlandırmada bunun da hesaba katıldığını unutmayınız. Ucuz etin yahnisi yavan olur, ucuz ücretlere taşımacılık yapanlar sizi çok büyük zararlara sokabilmektedir. Nakliyat sürecinde oluşan her türlü hasar sigortanızdan karşılanır. Ancak emin olun, deneyimli ve profesyonel ekibimiz her türlü ihmal kaynaklı problemin önüne geçmekte size güvenli ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır.

Eğer İstanbul Kadıköy’de oturuyorsanız ve nakliyat ihtiyacınız doğduysa Kadıköy evden eve nakliye hizmetimizle birlikte üst düzey bir hizmet alabilirsiniz. Taşınma sürecinde sizlere sunduğumuz hizmetin ayrıntılarını öğrenebilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek hizmetimizin ayrıntıları sorabilirsiniz. İster telefonla, isterseniz de mail atarak bizimle iletişim kurmanız mümkündür. Sitemiz içerisindeki evden eve nakliyat konularına bakabilir, istediğiniz bilgileri buradan da edilebilirsiniz. Ev taşırken bu tüm ayrıntılarıyla uğraşmak zorunda değilsiniz. Tüm bu süreç zaten başlı başına bir sıkıntıdır. Eşyaları kendi kiralayacağınız bir araca taşımak bile ölüm gibidir. Bir de bu eşyaları indirip yeni evinize taşıma süreci vardır. Bunları kendinizin halledebilmesi çok zordur, halletseniz bile kendinizi gereksiz yere zorlamış olursunuz. Halbuki evden eve nakliyat hizmetimizle birlikte tüm işlerinizi hızlıca hallolmasını sağlayabilirsiniz. İşinin ehli personelimiz tüm eşyalarınızı özenli bir şekilde araca taşır ve yerleştirir. Evet eşyayı taşımak kadar araca yerleştirmek de önemlidir. Düzgün yerleştirme yapılmazsa seyir halinde iken eşyaların devrilme riski oluşur. Bu da size maddi kayıp yaşatabilir. Bu konuda profesyonel olan ekiplerimiz asla bu tip bir durum yaşanmasına olanak vermez. Eşyalarınızı devrilmeyecek şekilde yerleştirir. İçerisinde bardak çanak bulunan kolilere ise daha çok önem gösterilir. Tüm işleriniz düzgünce hallolur.

kadıköy eşya depolama

kadıköy şehirler arası nakliyat

Firmamız İstanbul evden eve nakliyat hizmeti vermekte ve İstanbul’un tüm ilçelerine bu hizmeti götürmektedir. Evden eve nakliyat Kadıköy hizmetimizle de Kadıköy’deki müşterilerimize üstün ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Evden eve taşımacılık ile ilgili sorularınızın cevabını sitemizde bulabilirsiniz. Eğer aklınıza takılan başka bir konu olursa bize iletişim bölümü üzerinden ulaşabilir ya da telefonla merak ettiğiniz tüm soruları sorabilirsiniz. Eğer nakliye hizmeti almak istiyorsanız direkt telefonla erişim ilgili tüm bilgileri bizden alabilirsiniz. Taşınma hizmetiniz için alabileceğiniz en üstün nitelikli hizmeti veren Firmamız size sadece bir telefon uzaklığında.

Ev Taşımanın Kolay Yöntemleri

Şüphesiz herkes zaman zaman evlerini başka bir yere taşımak durumunda kalmıştır. Ev taşımak gerçekten zorlu ve uzun bir süreçtir.

Örneğin; İstanbul Kadıköy ilçesi içerisinde başka bir noktaya taşınması gereken bir ev düşünelim. Bu örnek üzerinden ev taşıma süreçlerini maddelendirelim;

Taşınma Öncesi Yapılması Gerekenler;

Öncelikle uygun bir evden eve nakliyat firması bulunmalıdır. Nakliyat firması araştırmak için, internet arama motorlarına ” Kadıköy evden eve nakliyat ” yazmak yeterlidir. Yapılan arama sonuçlarında en üst sırada yer alan firmalardan başlayarak en az 10 firmadan teklif ve şartname alınmalıdır. Dikkat edilmesi gereken husus, Kadıköy evden eve nakliyat içerikli sitelere başvurmaktır. Başka ilçelerden anlaşma yapılacak firmalar, uzak mesafeden geleceği için yakıt giderlerini de müşteriye yansıtacaklardır.

Firma ile taşıma sözleşmesi imzalanmalı ve sözleşmenin maddelerinin eşyaları koruyacak nitelikte olmasına özen gösterilmelidir.

Uygun bir nakliyat firması bulunduktan sonra evin toplanma işlemleri başlatılmalıdır. Kırılabilecek tüm malzemeler uygun ambalajlar ile sarılmalıdır. Tüm eşya taşımaya hazır konuma getirildiğinde, anlaşma yapılan firma çağırılmalıdır. Bu bağlamda önemli olan nokta, eşyalar taşımaya hazır hale getirilmeden taşıma firması çağırılır ise açıkta olan eşyalar taşıma esnasında rahatlıkla zarar görebilirler.

Taşıma Esnasında Dikkat Edilmesi Gerekenler;

Taşıma esnasında eşyaların bir yerlere çarparak zarar görüp görmediği gözlemlenmelidir. Nakliye aracına yüklenen eşyaların da doğru şekilde sabitlenip sabitlenmediği kontrol edilmelidir. Doğru şekilde sabitlenmemiş bir parça, aracın yolculuğu esnasında diğer eşyalara da zarar verebilir.

Taşıma Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler;

Ev taşıma sürecinin aslında en önemli noktası, nakliye sonrası kontroldür. Eşyalar yeni eve yerleştirildikten sonra mutlaka detaylı olarak kontrol edilmelidir. Eğer hasar görmüş bir eşya var ise nakliye firması evden çıkmadan önce mutlaka bilgisi verilmelidir. Zarar görmüş bir eşya var ve taşıma sigortası yapılmış ise tüm süreç daha kolay işleyecektir. Fakat taşıma sigortası yapılmamış ise firma ile anlaşılması gerekmektedir.

Evden eve nakliyat yapılırken her adımda dikkatli davranmak faydalı olacaktır.

 

 

 

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir