Tuzla Evden Eve Nakliyat

tuzla evden eve nakliyat
Tuzla Evden eve nakliyat hizmetimiz dahilinde karayolu ile gerçekleştirilen eşya taşımalarınızı, eski evinizden yeni evinize eşya aktarılmasını ve ofis-büro gibi iş yerlerinizin taşınması gibi işlemleri sağlıyoruz. Kurulduğumuz günden beri sektörümüzde nakliye hizmeti konusunda birçok yenilik yaparak, teknolojik gelişmeleri donanımlarımıza kısa süre içerisinde uyguluyoruz. Eşyalarınızın güvenli bir yolculuğa çıkabilmesi için araçlarımızda gerekli tüm donanımları bulundurarak, yolculuk sırasında herhangi bir hasar veya çizilme yaşanmaması için önlemlerimizi alıyoruz.
Birçok nakliyeci firmadan farklı olarak maddiyattan ziyade müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak, tüm çalışanlarımızın sizlerle kurduğu diyalogların samimi ve iyi olması adına gereken tüm eğitimleri alıyoruz. Ekip arkadaşlarımız sektörde tecrübeli ve eğitimli kişilerden seçilerek oluşturulmuştur.
Taşıma işlemlerinizi daha rahat gerçekleştirebilmek adına adresinize gönderilecek eksper arkadaşlarımız taşınmasını istediğiniz eşyaları inceleyerek bu konuda karşılıklı bir anlaşmaya varılmasını sağlayacaktır. İncelemeler doğrultusunda anlaşma sağlanırsa ekip arkadaşlarımız eşyalarınızın paketlenmesi için adresinize gelecek ve paketlemenin ardından nakil gerçekleştirecek aracımıza yüklemeyi yapacaklardır. Bu işlemleri büyük bir dikkat ve titizlikle gerçekleştirecekleri için eşyalarınızda herhangi bir kırılma, çizilme gibi bir durumun oluşması söz konusu olmayacaktır.


Eşya türlerine göre özel olarak kullanılan paketlerimiz, onların yapısında herhangi bir bozulmanın oluşmamasını sağlayacak ve güvenli bir yolculuğa çıkması için hazırlayacaklardır. Dolaplarınız ustalarımız tarafından de monte edilmesinin ardından taşınacaktır. Daha sonrasında yeni evinize teslim edilirken montelenip tüm eşyalarınız belirttiğiniz konumlara yerleştirilerek oturmaya hazır hale getirilecektir. Bunun yanı sıra muhafaza edilmesi ve saklanması gereken eşyalarınız bulunuyorsa bunları geniş depolarımızda sizler için saklayabiliriz. Eşya depolama hizmetimiz devamlı bir güvenlik ekibi tarafından izlenerek, belirttiğiniz süre boyunca depomuzda saklanacaktır. Eşyalarınızın değerleri ve kalacağı süre hesaba katılarak bir ücret belirlenecek ve tarafınıza bildirilecektir.
Ayrıca çalışmalarımız sırasında tüm iş güvenliği önlemlerini eksiksiz almaya özen göstererek, herhangi bir istenmeyen durumla karşılaşmamak adına her türlü önlemi alıyoruz. Çalışanlarımızın hayatlarına gereken önemi gösteriyor, onların başına herhangi bir sorun gelmemesi için tüm araç ve donanımlarımızın bakımlarını düzenli olarak gerçekleştiriyoruz. Teknolojik yenilikleri takip etmemiz dolayısıyla tüm işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirecek donanımlara sahibiz.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir