Siirt Şehirlerarası Nakliyat Firmaları

siirt Şehirler arası nakliyat
atasoy nakliyat

SİİRT Şehirler arası nakliyat firması olarak fiyatlarımız müşterilerimizin eşya durumuna ve yol durumuna göre değişmektedir. Atasoy Siirt Şehirler arası ev taşıma politikamız müşteri memnuniyeti ve iyi hizmet anlayışıdır. Amacımız nakliye sektöründe en iyi hizmeti vermektir. Türkiye’nin her yerine şehirler arası nakliye hizmetini yaklaşık 30 aracımız ile vermekteyiz. Güvenli taşımacılığın az olduğu günümüz sektöründe sigortalı taşımacılığı öncü edindik. Her eşyanız düzenli bir şekilde paketlenir ve ambalajlanır. Monte eşyalarınız de monte olarak araca yüklenir. Sonrasında evinizde alınan eşyalar düzenli bir şekilde yerine konur. Eğer eşyanızı asansör ile taşımak isterseniz sizin için asansör kiralayabiliriz. Eğer ufak tefek eşyalarınızın mutfak eşyalarınızın toparlanması istiyorsanız bize bunu bildirebilirsiniz. Araçlarımız şehirler arası ilden ile nakliyeye uygun ve elverişlidir. Kapalı çelik kasa araçlarımız ile eşyanızı istifleyip güvenle şehirler arası yolculuk yapabiliriz.

SİİRT  Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Siirt Şehirler arası nakliyat ücretleri belirlenirken dikkat edilmesi gereken husus eşyanın durumu (1+1, 2+1) yol durumu ( kaç km), kat durumu detaylarıdır. Bu 3 bilgininde eksiksiz olarak müşteri tarafından verilmesi gerekmektedir. Detay bilgiler verildikten sonra kurumsal nakliye şirketleri vereceği fiyatı abartmadan veya çok azaltmadan söylemelidir. Günümüzde sahte nakliyeciler ortalıkta dolaşmaktadır. Bu nedenle dikkatli olunmalıdır. Fiyat aralığı verilirken verilen hizmet unutulmamalıdır.Ucuz şehirler arası nakliye fiyatlarına kesinlike aldanmayınız. Sonrasında taşındığınız için pişman olabilirsiniz. Bu nedenle kurumsal şehirler arası evden eve nakliyat şirketleri ile anlaşınız.

Siirt Şehirler Arası Evden eve Nakliyat

Şehirler arası nakliyat firması araştırması yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta şirketin kurumsal olup olmadığını anlamaktır. Sahte ve korsan firmalar genellikle ucuz fiyat verip insanları yarı yolda bırakır veya başka bir kamyoncuya yönlendirip ortada bırakır. Karşınızda bir muhatap olmadan kamyoncu ile karşı karşıya kalırsınız. Ve sonrasında verdiğiniz ucuz ücretten daha fazlasını kat ve kat vermek zorunda kalırsınız. Böyle bir durumla karşılaşmamak için mantıklı fiyat veren bir kurumsal firma ile taşınmaya özen gösteriniz. Atasoy Nakliyat olarak aynı zamanda şehir dışından İstanbul’a gelen eşyalarınızı ev bulmadığınız taktirde kendi depolarımızda muhafaza edip dilediğiniz zaman yeni adresinize nakliyesini gerçekleştirebiliyoruz. Şehirler arası taşınmak istiyorsanız  ATASOY NAKLİYAT  ile sorunsuz taşınabilirsiniz. Güvenli ve iyi bir hizmet istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz. 

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir