mersin şehirler arası nakliyat

Mersin şehirler arası nakliyat hizmeti sunan şirketimiz kurulduğu günden bugüne %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir.

Şehirler arası nakliyat hizmetleri her nakliye firmasınca sunulabilecek bir hizmet değildir. Araçların donanımı, personel sayısı, firmanın geçmiş referansları bir bütün halinde bu hizmetin temelini oluşturmaktadır. Öncesinde şehirlerarası nakliye hizmetinde bulunmamış bir nakliye firması plan ve program konusunda yeterli ön hazırlıkları yapamayabilir. Bu noktada şehirler arası nakliye hizmetleri için mutlaka işini layığı ile yapan köklü bir nakliye firması ile anlaşmak gereklidir.

Mersin Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti

Mersin ağırlıklı olarak Türkiye’nin her yerinden göç alan bir konuma sahiptir. İş sahasının genişliği ve gelişmiş yapısı ile sıklıkla nakliye hizmetlerine ihtiyaç duyulan bir ildir. Bu yönü ile anlaşma sağlanan nakliye firmasının mutlaka Mersin’e hâkim olması gereklidir. Mersin ve bu civara hâkim nakliye firmaları taşınma işleminin planlanması ve tahmini işlem süreci ile ilgili daha net bilgi verir. Burada özellikle süre konusunda oldukça kısıtlı hareket etme şansı olan kişilerin firma seçiminde çok dikkatli olması gereklidir.

Mersin Şehirlerarası Nakliyat Fiyat Politikası

Mersin ile diğer iller arasında yapılacak taşıma işleminde öncelik mesafe hesaplamasındadır. İller arasındaki mesafe nakliye işinde fiyat belirleyici rol oynar. Burada fiyat teklifi almak isteyenler ya da fiyat teklifi verecek nakliyat firması mutlaka eşyanın çıkacağı ve varacağı adresin arasında mesafeyi ölçmelidir. Aradaki yok mesafesi ve iller arasında taşıma işleminin kaç gün süreceği fiyat için önemlidir. Nakliye firması için aracın kaç gün bir işe bağlı kalacağı ya da bir iş için kaç gün süre ile kaç elemanın bağlanacağı önemlidir. Buna göre diğer işlerin de ayarlanması söz konusu olacaktır.

Şehirler arası nakliyat konusunda fiyat için bir diğer önemli etken eşya miktarıdır. Taşınacak eşyanın ev ya da iş yerine ait olması başta belirtilmesi gerekli olan bir durumdur. Taşınacak yerin detaylıca ne kadar eşyaya sahip olduğu kaçıncı kattan alınıp kaçıncı kata bırakılacağı ifade edilmelidir.

Ofis ya da ev eşyası taşıması için mutlaka şehirlerarası nakliyede eşya miktarının belirtilmesi gereklidir. Buna göre aracın büyüklüğü işin başında belirtilir ve yine bu aracın kapasitesine uygun eşyanın paketlenmesinde personel görevlendirilir. Tümüyle yapılan şehirler arası nakliye işleminde tüm detaylar fiyat için ekstra artış sebebi olarak karşımıza çıkar. Bu nedenle yapılan sözleşmelerde ekstra maliyetlerle karşılaşmamak için en başta taşınacak ev ya da iş yerine dair tüm detaylar güzelce izah edilmelidir. Mersin şehirler arası nakliyat işlerinde mutlaka şirketimiz ile irtibata geçerek hizmet detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bizi Ara