istanbul-kibris-evden-eve-nakliyat

İstanbul Kıbrıs Eşya Taşıma

İstanbul Kıbrıs’a nakliye işlemi öncesinde taşınacağınız adresi bizimle paylaşarak, uzman ekip arkadaşlarımızın eşyalarınızı gerekli yolculuk için paketlemesini yapmasını beklemelisiniz. Eşyalarınızın cinsine göre özel olarak seçilmiş ambalajlar sayesinde eşyalarınızın yapısında herhangi bir bozulma olmaz ve onları yolculuk esnasında korur. Bunun yanı sıra yatak odası dolaplarınız gibi parçalarına ayrılmaya müsait eşyalarınız ilk önce ustalarımız tarafından sökülerek parça haline getirilir. Daha sonrasında bu halde paketlenir ve araçlarımıza yüklenir. Bu sayede hasar alma ihtimalleri minimuma düşürülür.

İstanbul kıbrıs Evden Eve Nakliye

istanbul kibris evden eve nakliyat 1

Özel modifikasyonlar yaptığımız araçlarımız eşyalarınız için güvenli bir yuva haline getirilmiştir. Sağlıklı bir taşıma gerçekleştirebilmek amacıyla düzenlenmiştir. Nakliyeci ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilecek filo büyüklüğüne ve çalışan sayısına sahibiz. Devamlı olarak araç sayımızı arttırıyor ve bununla doğru orantılı olarak çalışma alanımızı sürekli genişletiyoruz. Tecrübeli ve eğitimli ekip arkadaşlarımızdan asla ödün vermiyor, ekibimize yeni katılacak kişilerde bu kriterleri araştırıyor ve tecrübeleri olup olmadığı konusunda onları bazı testlere tabi tutuyoruz.

KIBRIS İSTANBUL EV EŞYA TAŞIMA

Uluslararası yapılması gereken nakliyat işlemleri için kurumlara özel destek sunan firmamız, tecrübeli ve profesyonel kadromuz sayesinde yaşadığınız sorunlara çözüm buluyor. Tamamen güvenebileceğiniz bir şekilde çalışma gerçekleştirerek, kurumsal kimliğimizin dışına çıkmadan hizmetimizi sizlere sunuyoruz. Ev veya ofisinizde yer alan tüm eşyalarınızı itina ile araçlarımıza yüklüyor hiçbir sorun yaşamadan varış noktasına ulaştırıyoruz. Sizlere sunduğumuz hizmetler garanti kapsamı çerçevesinde bulunuyor olup, herhangi bir sorun yaşamayacak şekilde en kısa zamanda tamamlanmaktadır.

 

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]

Share

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bizi Ara