eşya depolama

İstanbul eşya depolama hizmeti veren şirketimiz bu hizmetten yararlanmak isteyen bütün herkese aynı zamanda hizmet detaylarını tanıtmayı da hedeflemektedir. Bu sayede ev eşyası depolama işi yapan firmalar arasında en doğru seçimi yapmak çok daha kolay bir hal alacaktır.

Eşya depolama şirketi olarak amacımız, eşyasının depoda kaldığı süreçte nasıl ve ne şekilde saklanacağı konusunda ayrıntılı bilgiye sahip olmasıdır. Burada müşterilerimizin ev eşyası depolama süreci hakkında detaylı bilgiye sahip olması aynı zamanda bilinçli şekilde aldıkları hizmetin kalitesini süzgeçten geçirmelerini sağlayacaktır.

Peki ev eşyası depolama öncesinde eşya sahiplerinin hangi konularda bilgi sahibi olması gereklidir? Eşyasını depoda saklamak isteyenler depolama şirketlerinde hangi özellikleri aramalı ya da dikkat etmelidir? Eşya depolama fiyatları nasıl belirlenir? Ne kadar süre ile eşya depoda muhafaza edilebilir?

İşte merak edilen yönleri ve tüm detayları ile eşya depolama hizmeti hakkında bilinmesi gerekenler!

Ofis Depolama       Ev Depolama     Ev Eşyası Depolama

Eşya Depolama Hizmeti Kimlere Avantaj Sağlar?

Depolama hizmeti öncelikle ileriki bir süreçte kullanılsın ya da kullanılmasın ihtiyaç fazlası olan eşyaların saklanmasını sağlar. Depoya olan ihtiyaç birden fazla durum karşısında ortaya çıkabilir.

1- Antika eşya tutkunları için evinde saklama alanının tükenmesi,

2- Yeni evleneceklerin ev kiralamadan önce bütçelerine uygun ya da kampanyalı aldıkları ürünleri saklayacak yer ihtiyacı

3- Üniversite sürecinde yeni ev eşyalarının alınması ve okul bitiminde aile evinde bu eşyalara yer olmaması,

4- İş yerleri için özellikle arşivler için yeterli odanın olmayışı,

5- Fuar ve gösteriler için kullanılan dönemsel araç gereç ve malzemelerin bir sonraki döneme kadar saklanması ihtiyacı,

6- Belirli süreliğine iş gezisine çıkmak durumunda olan kişilerin bu sürede ev kirası vermek istememesi ve evin devamlı surette hırsızlık, yangın ya da sel gibi durumlarda korumasız olması gibi durumlarda eşya depolama hizmeti kurtarıcıdır.

Yukarıda sayılan konulardan birinden muzdarip olan kişilerin ilk aradıkları alternatif çıkış yolu elbette eşya depolarıdır. Daha ferah evler ve iş yerleri için ihtiyaç fazlası eşyaların itina ile saklanması kullanıcıları uzun süre büyük zahmetten kurtaracaktır.

Eşya Depolama Şirketi Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ev eşyası depolama hizmeti görünürde büyük kolaylık sağlar ancak bu eşyanızı nasıl bir depoda sakladığınıza bağlıdır. Eşyalarınızı bıraktığınız gibi bulmak isterseniz eşya depolama firması seçiminde mutlaka dikkat etmeniz gereken hususlar vardır.

Öncelikle ev eşyası depolama konusunda kapsamlı hizmet sunan bir şirket ile çalışmalısınız. Depolarını fiziki olarak ziyaret ettikten sonra alanın sağlıklı olduğu konusunda ikna oldu iseniz burası ile anlaşabilirsiniz. Ancak sadece internet üzerinde birkaç bilgi okumak ve uygun fiyata anlaşma yaparak asla doğru eşya depolama firması ile çalışmış olmazsınız. Aksine depolama süresince eşyalarınızın başına gelecek olanlar da sizin için büyük üzüntü ve stres kaynağı olacaktır.

Mutlaka sizlere referans çalışma gösterebilecek, işin başında yazılı sözleşme yaparak iki tarafı da güvence altına alacak bir depolama şirketi ile çalışmak gereklidir. 7/24 güvenlik kameraları ile korunan, güvenlik görevlilerinin de gözetiminde; havadar, rutubet ve nemden uzak alanlara sahip firmalar ile anlaşmak en doğru seçim olacaktır. Eşya depolama şirketi bu kapsamda eşyaların başına olası aksi bir durum gelmesi karşısında mutlaka sigortalama yapmalıdır. Bunu en başta anlaşma ile belirterek size de hizmet çerçevesinde garantilemelidir.

Eşya Depolama Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

İstanbul eşya depolama fiyatları konusunda önemli iki kriter vardır. Bunlar depolama süresi ve eşya miktarıdır. Kısa ve uzun vadede yapılan eşya depo işinde uzun vadeli iş daha hesaplıdır. Ev eşyası depolama hizmetinde süre ne kadar kısalırsa maliyeti o kadar artar.

Bir diğer önemli kriter eşya miktarıdır. Eşya depolarında bir koli saklanabildiği gibi komple bir ev ya da iş yeri de muhafaza edilebilir. Burada eşyaya göre deponun büyüklüğü değişecektir ve bu da direkt fiyata yansıyacak bir özelliktir.

Uzun Vadede Eşya Deposun İhtiyacımız Var Ancak Ne Kadar Süre Bu Hizmetten Faydalanabilirim?

Evet uzun vadede ev eşyası depolama hizmetinden faydalanmanız mümkün. 3-6-9-12 aylık periyotlarda saklama süreleri ile eşya depoları profesyonel hizmet sunmaktadır. Siz de eşyalarınızı dilediğiniz sürede güvenle saklayabilirsiniz.

İstanbul Anadolu yakası eşya depolama firmaları arasında en çok tercih edilen adres olarak bütün müşterilerimizin güvenliğini ve hijyenik ortamda eşyalarının saklanmasını sağlıyoruz. Ev eşyası depolama işinde öncelikle güven diyerek çıktığımız bu yolda müşterilerimizin emanetini emanetimiz bilerek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Bizi Ara