edirne şehirler arası nakliyat

Edirne Şehirler Arası Nakliyat

Edirne, İstanbul’a olan yakınlığı nedeniyle çok göç alan bir şehirdir. İnsanlar da bu taşınma işlerinde nakliye firmalarını tercih ederler. Edirne şehirler arası nakliyat hizmeti veren firmamız Edirne başta olmak üzere tüm Türkiye’de ki nakliye işlerinde sizlere yardımcı olmaktadır.

Nakliye hizmeti için dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Şehirlerarasında yapılacak taşınma işlerinde işinde tecrübeli uzun mesafede size eşyalarınıza sıkıntı çıkarmayacak firmaları tercih etmelisiniz. Nakliyat işlemini yapacak firma gerçekleşebilecek hava olaylarına karşı tedbirli olmalı ve olağanüstü bir durumda çözüm üretebilecek firma olmalıdır.

%100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamız Edirne şehirler arası nakliyat taşınmadan önce tereddütte kalmamanız için sizlere referanslarıyla tecrübesini aktarmaktadır. Tamamen bir plan ve program dahilinde hareket eden firmamız eşyalarınızı boyut ve kırılma, ezilme gibi durumlarına göre sınıflandırarak o eşya için uygun olan ambalajlarda araçlara yüklemektedir. Tüm eşyalarınız taşınma öncesinde kapsamlı bir şekilde sigortalanmaktadır bu sayede hiçbir mağduriyet yaşamamış olursunuz.

Taşınma işlemi için uygun olan araç ve ekiplerimiz belirlenir bu şekilde bütün ekiplerimiz uzmanı olduğu kısımda çalışır. Öncelikle eşyalarınız uygun ambalajlarla paketlenir ve hazır hale getirilir. İlk olarak büyük eşyalarınız asansörümüz yardımıyla araçlara aktarılır daha sonra da hassas olan eşyalarınız yüklenir bu sayede hiçbir eşyanız zarar görmemiş olur. Daha sonra uzman şoförlerimizin kullandığı kapalı araçlarımızla teslim edileceği noktaya taşınırlar.

Edirne  Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

Edirne Türkiye’nin en batısında yer almaktadır bu nedenle Doğu illerinden yapılacak nakliyatlarda fiyatlar biraz daha artmaktadır. Ancak daha yakın mesafeler de fiyatlarımız uygundur. Nakliyelerde fiyat hesaplaması mesafe ve eşya sayısına göre yapılır. Eşyaların fazla olması daha fazla araç gerektireceği için fiyatları yukarı yönlü etkilemektedir.

Ancak fiyat politikamız sabittir ve kişiden kişiye göre değil mesafeye göre değişmektedir. Edirne şehirler arası nakliyat firması için dürüstlük ön plandadır ve herkese eşit fiyat politikası uygulanır. Nakliye işleminizden önce bize ulaşarak ekspertiz hizmeti alabilir bu sayede taşınmadan önce fiyat konusunda bilgi sahibi olursunuz.

Sizlerde Edirne ve diğer şehirler için nakliye işlerinizde bizleri tercih ederek profesyonel hizmete ulaşabilirsiniz.

 

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Total: 0 Ortalama: 0]

Share

Add Your Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Bizi Ara