Cevizli Evden Eve Nakliyat

cevizli evden eve nakliyat
Cevizlide Evden Eve Nakliyat
Taşınma ve o tarz işler artık çok yaygın bir hale geldi. Dünyamız üzerinde yaşayan insan nüfusu çok hızlı bir şekilde artmaktadır. Bu yüzden de her gün yüzlerce yeni bina dikilmeye başlanıyor. İnsanlar evlenerek sürekli bir şekilde ev değiştiriyorlar. Taşınma konusu da öyle çok kolay yapılan bir iş değildir artık. Artık herkese güven kalmadı. Her firmaya ve de insana güvenmek demek bizim en baştan bu işi kaybettiğimiz anlamına da geliyor.
Cevizli  Nakliyat olarak bizim en temel anlayışımız müşterilerimizin bizden sonra son derce mutlu bir şekilde ayrılmaları. Bunu başardığımız zaman biz de kendi adımıza yapılacak en iyi işi yapmış oluyoruz ve de bunu başardığımızın sizler sayesinde gayet farkındayız. Biz firma olarak güven ve de kaliteli hizmeti adeta kendimize bir ilke edinmiş durumdayız. Siz değerli müşterilerimize de elimizden gelenin en iyisini yapmak için çok büyük bir çaba veriyoruz.
Bir şehirden başka bir şehre göç etmek en önemlisi de eşya taşımak oldukça zor bir iştir. Aslına bakarsanız hiç zor bir iş değildir fakat günümüzde artık çoğu firma ve de insan işini iyi yapmıyor ya da yapamıyor. Durum gerçekten bundan ibaret. Yoksa taşımacılığı hizmeti yapak sandığınız kadar zor değil. Biz size Cevizli Evden Eve Nakliye olarak kaliteli hizmeti vermeyi adeta bir şirket amacı haline getirmiş durumdayız.

Şirketimiz ilk Atasoy nakliye olarak 1981 senesinde siz değerli müşterilerimizin hizmetine açılmıştır. O seneden günümüze kadar başarılı bir şekilde gelmeyi başardıysak eğer bu tabii ki sizin sayenizde olmuştur. Siz değerli müşterilerimiz bize çok güvendiniz ve biz de sizin bu güveninizi boşa çıkarmamak için elimizden geleni yapmaya çalıştık, çalışıyoruz ve de çalışacağız.
Misyon olarak ise size güvenli, hızlı ve de en önemlisi zamanında hizmet vermeyi kendimize belirledik. Vizyonumuz ise size en kaliteli hizmeti vermek ve de bu hizmeti daha kaliteli ve daha güvenli hale getirmek olmuştur. Bu sayede hem biz işimizi daha iyi yapmaya çalışıyoruz hem de siz bizim bu üstün gayretli hizmetlerimizden son derece memnun kalmış oluyorsunuz.
Evinizi ya da ofisinizi cevizli semtimizden başka bir şehre taşımak istiyorsanız ve de bu iş için güvenli, ucuz ve kaliteli hizmet veren bir firma arıyorsanız hemen bize gelmelisiniz. Sadece bir tek telefon ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun bize ulaşabilirsiniz ve de bilgi alabilirsiniz. Hem ofis olsun hem de ev olsun her türlü eşyalarınız için taşıma hizmetini son derece güvenli bir şekilde sizlere sağlamaktayız.
Öncelikle şirketimize telefon ederek bizden bilgi alın ve adresinizi bize vererek bir ekspertiz isteyin. Alanında uzman olan ekspertizlerimiz evinize ya da eşyalarınızın olduğu yere kadar gelir. Daha sonra yerinde eşyalarınız tespit eder. Eşyalarınızın kapladığı alan ile doğru orantılı olarak size bir fiyat seçeneği sunar. Siz de bu fiyat eğer size makul gelirse taşıma işlemlerini başlatmak istediğinizi belirtiyorsunuz. Böylece en doğru kararı vermiş olacağınızdan kesinlikle emin olabilirsiniz.
Eşyalarınızın özel bir paketleme sistemi ile ekibimiz tarafından paketlenir. Küçük ev eşyaları gibi eşyalar kolilere koyulur ve üzerine de hangi odaya aitse ve içerisinde ne varsa yazılır. Daha büyük olan eşyalarınız ise patpat dediğimiz bir çeşit makine ile havalı naylon ile kaplanır. Eğer isterseniz de özel eşyalarınız için özel bir kaplama da yaptırabilirsiniz. Bu paketlemeler sonucunda eşyalarınızın uzun bir yol gitse bile ilk konulduğu gibi olur ve başlarına kesinlikle hiçbir şey gelmez. Bu da sizin maddi kaybınız olmayacağı anlamına gelmektedir. Ayrıca eşyalar taşınmadan önce ekibimiz ile bir sözleşme imzalarsınız. Bu sözleşme sayesinde de eşyalarınızın ne kadar güvenli bir şekilde taşındığını çok kolay bir şekilde anlamış olursunuz.
Atasoy Nakliyat’ın internet sitesine girerek ok daha fazla detaylı bir bilgiye ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda paketleme işlemlerimizin fotoğraflarını da görme imkânına sahip olmuş olursunuz. Burada her türlü iletişim numaramıza ve adresimize kolayca ulaşabilirsiniz. En önemlisi de bu siteden bizim her türlü sertifikamıza ulaşabilirsiniz. Ne kadar ülke çapında bir firma olduğumuzu da görmüş olabilirsiniz.
İnternet sitemizde daha önce bizden hizmet almış ve de son derece memnun kalmış olan müşterilerimizin yorumlarına ulaşabilirsiniz. Bu sayede firmamız hakkında ufak bir tahmin yürütme şansınız da olmuş olur. Bu sayede bizi tercih ederken içiniz yine bir miktar da olsa rahatlamış olur. Kaliteli ve de güvenli bir hizmet verme politikamız olduğu için müşterilerimiz bizden çok fazla memnun ayrılmaktadır. Siz de daha önce bizi tercih eden kişilere sorabilirsiniz ve bu sayede bizim hakkımızda biraz daha fikir sahibi olmuş olursunuz.
Daha detaylı bilgi almak ve de fiyatlarımız hakkında fikir sahibi olmak için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ya da bize telefon ile ulaşarak yine bilgi alma şansınız olacaktır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir