Parsiyel eşya yollamak

Parsiyel eşya yollamak

Tüm taşıma hizmetleri zahmetli ve oldukça fazla eşyanın taşınacağı anlamına gelmemektedir. Bazı durumlarda evlerinizde bulunan birkaç eşyanın taşınması gerekebilir. Belki de içerisinde elbise dolu birkaç kolinizi çocuğunuzun üniversiteye başlaması üzerine yerleşeceği yere göndermeniz gerekiyor. Peki bu eşyaların taşınması için kargo şirketleriyle mi çalışacaksınız? Kargo şirketleri oldukça yüksek fiyatlar talep edebilir. Parsiyel eşya yollamak isteyen müşterilerimiz için sunmuş olduğumuz hizmetimiz, parça eşya gönderimi konusunda sizlere büyük bir rahatlama sunuyor.
Şehir içi gerçekleştireceğiniz parça eşyalarınızın taşınmasında paketlemeyi kendiniz yapabilir ve masraflarınızı bir miktar daha düşürebilirsiniz. Ben risk almayı sevmem diyorsanız sizin için profesyonelce bir paketleme yaparak, taşıma işleminizi kusursuzca gerçekleştirebiliriz. Şehirler arası gerçekleştireceğiniz nakliye işlemleri için ise oraya gönderim sağlayan bir nakliyeci bulmanız sizin için yararlı olacaktır. Firmamız Türkiye’nin birçok bölgesine gönderim sağlamakta olup, bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde yetkili arkadaşımız ayrıntıları sizinle paylaşacaktır.

Devamını Oku

şehirler arası nakliye ne kadar

şehirler arası nakliye ne kadar

Taşımacılık işlemlerinde fiyatlandırma yapılabilmesi için belli başlı kriterler bulunmaktadır. Aklınızda şehirler arası nakliye ne kadar gibi bir soru belirmiş ise bu yazımız sizleri bu konuda bilgilendirmeye yarayacaktır. Yazımızın detaylarına geçmeden önce şunu belirtmek istiyoruz, şehirlerarası veya şehir içi fark etmeksizin standart kriterler doğrultusunda fiyatlandırmalar yapılmaktadır.

Devamını Oku

Piyano nasıl taşınır ?

Tuşlarına basıldığı takdirde oldukça karmaşık bir çekişli mekanizmaya bağlı olarak ses çıkaran Piyano, klavyeli bir çalgıdır. Sahip olduğu oldukça hassas ve karmaşık mekanizmasından dolayı taşıma işlemi sırasında ekstra bir özene ihtiyaç duymaktadır. Taşınma işlemi öncesinde oldukça iyi paketlenmesi gerekmekte ve dikkat edilerek taşınmalıdır.
Piyano taşınmadan önce geçeceği kapı veya kapılar, merdivenler ve koridorlar dikkatlice ölçülerek bu bölgelerden piyanonun nasıl geçirileceği önceden belirlenmeli. Piyanonun sökülmesi gereken parçaları öncelikle sökülerek taşıma işlemine sonradan başlanmalı. Daha sonrasında özenli bir şekilde paketlenmeli ve taşınmalıdır.

Devamını Oku

İstanbul Kıbrıs Eşya taşıma

İstanbul Kıbrıs Eşya Taşıma

Uzun yıllardan beri sektör içerisinde yer alan firmamız, sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve herkesin ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına devamlı olarak kendini geliştiriyor. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak adına farklı yöntemler geliştiriyor, alternatif çözümler sunuyor. Şehir içi veya şehirler arası taşımacılığın yanı sıra İstanbul Kıbrıs ev taşıma hizmetimiz sayesinde uluslararası taşımacılık konusunda da hizmet veriyoruz.
Sizlere özel olarak sunduğumuz bu hizmet, Akdeniz’in ortasında yer alan bu güzel bölgeye taşıma işleminizi gerçekleştirebiliriz. Uluslararası bir nakliyat ihtiyacınız bulunuyorsa profesyonel bir destek almanız gerekmekte. Bu konuya tamamen hâkim olunması gerekli. Yasal prosedürler ve gerekli tüm işlemler hakkında sizleri bilgilendirecek, buna göre sizi yönlendirecek bir ekiple çalışmalısınız.
Evinizin

Devamını Oku

Para Kasası Nasıl Taşınır ?

 

Günümüzde sık sık karşılaşacağınız ev, iş yeri veya ofislerin taşınma işlemlerinin yanı sıra daha az karşılaşacağınız bir taşımacılık hizmeti de para kasası taşıma hizmetleridir. Bu hizmetin bir diğer adı ise çelik kasa taşımacılığıdır. Bu taşımacılık işlemi için deneyime sahip olmanın yanı sıra belli başlı teknik bilgi birikimine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu neden eğer para kasası taşıtmayı düşünüyorsanız başvuracağınız firmayı iyi seçmelisiniz.

Devamını Oku

Beyaz Eşyalar Nasıl Taşınır ?

beyaz eşya nasıl taşınır

Evlerinizde yer alan tüm eşyalarınızın taşınması sırasında oluşabilecek hasarlardan ve darbelerden korunması amacıyla yapılan paketleme işlemi evden eve taşımacılık hizmetinin en önemli noktalarından birisidir. Ev sahipleri tarafından en fazla dikkat edilen ve ekipleri uyardıkları nokta beyaz eşyalarının taşınmasıdır. Herhangi bir çizilme veya göçüğün oluşması için küçük bir darbe yeterli olabilmektedir.
Beyaz eşyalarınızın nakliye işlemi sırasında gelebilecek darbelere karşı alınabilecek en büyük önlem tecrübeli ve gerekli özeni gösteren bir firmayı tercih etmeniz olacaktır. Yeterli özen gösterilmediği takdirde beyaz eşyalarınızda çizilmeler, çökmeler veya bozulma gibi olumsuz durumların oluşması olağan bir durumdur.

Devamını Oku

Kavacık Evden Eve Nakliyat

kavacık evden eve nakliyat

Nakliyat çalışmalarımız düzenli ve organize bir şekilde gerçekleştirilerek, minimum aksaklıkla tamamlanmaktadır. Kavacık Evden eve nakliyat konusunda bizi tercih etmenizin ardından eşyalarınızın incelenerek gerekli bilgilendirmelerin yapılması adına adresinize eksper ekibimizi yönlendireceğiz. Detaylı bir şekilde taşıma gerçekleştirilecek eşyalarınızın incelemesini yaparak tarafımıza bilgilendirmeyi yapacaktır. Tarafınızla yapacağımız görüşme sonucunda anlaşmaya varılması ardından, paketleme için gereken tüm eşyalar ekip arkadaşlarımız tarafından adresinize getirilerek eşyalarınız dikkatli bir şekilde paketlenecektir. Taşıma sırasında herhangi bir hasar, çizik almaması adına güvenli bir taşıma sağlanacaktır.

Eşyalarınız tecrübeli ellere emanet bir şekilde evinizden gerekli tüm donanımlara sahip araçlarımıza aktarılacaktır. Ekibimizde herhangi bir tecrübesiz veya deneyimsiz bir kişi çalıştırılmamaktadır. Dolaplarımız ustalarımız tarafından dikkatli bir şekilde de monte edilecek ve bu şekilde araçlarımıza yüklenecektir. Nakliye aracımız usta şoförler tarafından kullanılmakta ve yeni adresinize eşyalarınızın ulaştırılmasını sağlamaktadır. Burada aynı şekilde eski evinizden teslim aldığımız gibi tüm eşyalarınızı yeni evinize yerleştirerek, de monte sağladığımız dolaplarınızı tekrardan monte ederek bırakmaktayız.

Devamını Oku

Kurtköy Evden Eve Nakliyat

kurtköy evden eve nakliyat

İnsanlarda evlerini taşıma konusu açıldığında ister istemez içlerini anlamsız bir kaygı kaplayabiliyor. Bu kaygıların temelinde zorluklarla, aylarca çalışıp yeni aldıkları eşyalarının taşınma esnasında herhangi bir hasara uğrayıp uğramayacağı yer alıyor. Bu eşyaların çizilmesi ve kırılması gibi bir olumsuzlukta büyük masraflar ortaya çıkabiliyor. Bu tarz durumların yaşanmaması için firmamız profesyonel ve tecrübeli ekibiyle sizlere hizmet veriyor. Özellikle geçmişte gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ve deneyimlerimizden yola çıkarak her zaman hatalarımızdan ders almayı bilmiş, herhangi bir olumsuzluğun yaşanmaması için tüm önlemlerimizi alıyoruz.
Kurtköy Evden eve nakliyat çalışmamız öncesinde adresinize göndereceğimiz bir araç ile arkadaşlarımız tüm eşyalarınızı kontrol ederek gerekli incelemeleri ve gerekenleri bizlere iletecektir. Bu inceleme sırasında ne kadar koli, ambalaj veya koli bandı gerektiğine karar vererek yönlendirmeleri sağlıyor. Firmamız güvencesi altında tüm eşyalarınız güvenli bir şekilde paketlenerek tam donanıma sahip araçlarımıza yükleniyor. Şoför arkadaşlarımız dikkatli bir sürüşle eşyalarınızı yeni adresinize ulaştırıyor ve tekrardan taşımayı gerçekleştirecek ekip arkadaşlarımıza işi devrediyor. Eski eviniz veya ofisinizden teslim aldığımız tüm eşyaları aynı şekilde yeni evinize yerleştirip teslimatı tamamlıyor.

Devamını Oku

Maltepe Evden Eve Nakliyat

maltepe evden eve nakliyat

Anadolu yakasının gözde adreslerinden birisi Maltepe’de nakliye ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Kentsel dönüşümün hızlanması ardından birçok vatandaşımız bu bölgeden taşınma, ev değiştirme veya bazı şirketler ise ofis değiştirme gibi yollara başvurmaya başladı. Bu sırada oluşabilecek eşyalarınızın zarar görmemesi için çalışmalarınızı profesyonel bir ekibe teslim etmelisiniz. Maltepe Evden eve nakliyat hizmetimiz sayesinde evlerinizi, ofislerinizi yeni adreslerinize taşıyoruz.
Hizmet verdiğimiz ilk günden itibaren her zaman müşterilerimizin memnuniyeti bizim için en önemli hususlar arasında yer almıştır. Bu yüzden devamlı olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip etmiş, en yeni araçlar ve yardımcı makineleri hizmetinize sunmuş bulunmaktayız. Taşıma işlemleri konusunda uzun yıllarca tecrübe edinmiş çalışma arkadaşlarımız sayesinde tüm eşyalarınız kusursuz bir şekilde yeni adresinize aktarılacaktır. Bu taşıma işlemleri sırasında hiçbir hasar almaması için gerekli hassasiyeti gösterecek ve paketleme, yerleştirme, indirme ve çıkarma aşamalarında dikkatli bir adım atacağız.

Devamını Oku

Tuzla Evden Eve Nakliyat

tuzla evden eve nakliyat
Tuzla Evden eve nakliyat hizmetimiz dahilinde karayolu ile gerçekleştirilen eşya taşımalarınızı, eski evinizden yeni evinize eşya aktarılmasını ve ofis-büro gibi iş yerlerinizin taşınması gibi işlemleri sağlıyoruz. Kurulduğumuz günden beri sektörümüzde nakliye hizmeti konusunda birçok yenilik yaparak, teknolojik gelişmeleri donanımlarımıza kısa süre içerisinde uyguluyoruz. Eşyalarınızın güvenli bir yolculuğa çıkabilmesi için araçlarımızda gerekli tüm donanımları bulundurarak, yolculuk sırasında herhangi bir hasar veya çizilme yaşanmaması için önlemlerimizi alıyoruz.
Birçok nakliyeci firmadan farklı olarak maddiyattan ziyade müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak, tüm çalışanlarımızın sizlerle kurduğu diyalogların samimi ve iyi olması adına gereken tüm eğitimleri alıyoruz. Ekip arkadaşlarımız sektörde tecrübeli ve eğitimli kişilerden seçilerek oluşturulmuştur.
Taşıma işlemlerinizi daha rahat gerçekleştirebilmek adına adresinize gönderilecek eksper arkadaşlarımız taşınmasını istediğiniz eşyaları inceleyerek bu konuda karşılıklı bir anlaşmaya varılmasını sağlayacaktır. İncelemeler doğrultusunda anlaşma sağlanırsa ekip arkadaşlarımız eşyalarınızın paketlenmesi için adresinize gelecek ve paketlemenin ardından nakil gerçekleştirecek aracımıza yüklemeyi yapacaklardır. Bu işlemleri büyük bir dikkat ve titizlikle gerçekleştirecekleri için eşyalarınızda herhangi bir kırılma, çizilme gibi bir durumun oluşması söz konusu olmayacaktır.

Devamını Oku