Ümraniye Evden Eve Nakliyat

evden eve nakliyat

Ümraniye Evden Eve Nakliyat

                                               Ümraniye Evden Eve Nakliyat

Ümraniye evden eve nakliyat adı altında kurulan asansörlü olarak İstanbul’un her yerinden bulunduğu gibi Ümraniye’de de evden eve taşımacılık hizmeti vermektedir. Tecrübeli kadromuzla İstanbul’un bütün ilçelerinde hizmet veren, kurumsal bir şirketiz. Evden eve taşımacılık sektörünün gerektiğince yoğun bir çalışma kısmı mevcuttur.  Ümraniye evden eve taşımacılık firması olarak güler yüzlü, süratli ve ideal fiyat uygulamasıyla, kent içi ve kentler arasında evden eve taşıma hizmetlerinde müşteri memnuniyeti bizim amacıyla çok önemlidir. Günümüzde, ilerleyen kentleşme ile eş güdümlü kentlerin, ilçelerin nüfusu katlanmakta ve bu nüfusu barındıracak olan ev yapıla bilecek arsalarında azalmasıyla evler dikine yükselmektedir evden eve taşımacılık şirketleri bu evlere daha iyi hizmet getirebilmek amacıyla asansörlü araçları geliştirmişlerdir. İstanbul, Ümraniye’deki firma olarak biz de bu hale ideal olarak müşterilerimizin gereksinimlerine yardımcı olmak istiyoruz. Nakliye filomuz bunlara ek olarak evden eve taşıma sistemi ile bütün yüksek merdivenli ve çok katlı binalara çok basit bir şekilde ulaşırız, eskiden paketlediğimiz eşyaları emniyetli bir şekilde evden eve nakliye kamyonumuza indirip yeni evinize taşırız. İhtiyaç olması halinde yeniden taşıma asansörünü kurup, güvenilir bir şekilde yeni evinize taşırız.

Taşınma esnasında her vakit amacıyla görünmez kazalar olabilmektedir. Bu hale deva olarak zararınızı sıfırlamak hedefiyle dairenizdeki bütün eşyaları sigorta kapsamına alıyoruz. Bu hal hem bizim amacıyla, hem de müşterimiz amacıyla bir avantajdır. Müşterimiz bu şekilde eşyasını garantiye alıyoruz. Ümraniye’de evden eve nakliyat hizmetimiz ise dar binalara bina dışından asansör kullanarak çok rahat bir şekilde eşyaları alıp ev nakliye kamyonumuza yüklüyoruz. Eğer ki lazım olursa yeni nakliye edilecek eve de getirilip eşyaların yerleşmesine yardımcı olunmaktadır.

Ümraniye evden eve nakliyat firması olarak bedava bir şekilde uzman hizmeti veriyoruz. Firmamıza müşteriden taşınma isteği geldiğinde, belirti edilen gün, saat ve tarihte bir gün amacıyla da uzman elamanımız evinize gelir. Taşınma amacıyla size gereken verileri verir. Gerekli önlemleri sağlar ve size ideal bir fiyat belirler. Anlaşma bulunduğu takdirde nakliye günü ve tarihi belirlenir.

 

 

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Kaydet

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir