levent evden eve nakliyat

Taşınmasını istediğiniz malların bir şehirden başka bir şehre taşınmasını sağlayan hizmet Levent evden eve nakliyat hizmetidir. Bu hizmetin temel amacı eşyaların teslim alınıp bir başka şehirdeki noktaya güvenli bir şekilde taşınmasıdır. Levent şehirler arası nakliyat işleminde taşınma hizmeti verilebildiği gibi, ofis taşınması, depo taşınması gibi hizmet çeşitleri de mümkündür. Kurumumuz sizlere en güvenli ve en profesyonel nakliyat hizmetlerini vermeyi amaçlamaktadır. Birçok insan başka bir şehre eşya taşımayı ölüm gibi bir şey olarak yorumlar. Halbuki Levent şehirler arası nakliyat firmaları tam da bu iş için kurulmuştur. Firmamızda eşyalarınızın güvenliği en büyük önceliğimizdir. Eşyalarınız aracımıza özenle yerleştirilmektedir. Zira uzun yolda eşyalarınızın düşüp kırılması ya da bozulması gibi durumların yaşanmaması için eşyaların düzgün yerleştirilmesi şarttır. Kurumumuz bu işi profesyonel ekipleriyle birlikte gerçekleştirmektelerdir.
Levent şehirler arası nakliyat işlemi için senelerin tecrübesini barındıran firmamızla iletişime geçebilir hakkında bilgi alabilirsiniz. Evden eve taşınma hizmetlerinde size en üstün hizmeti vermeyi garanti ediyoruz. Dilerseniz eşyalarınızı sigortalıyoruz. Evet yanlış duymadınız. Eşyalarınızı sigortalatarak güvenliğini %100 sağlayabilirsiniz. Peki sigortalama işlemi ne işe yarıyor derseniz şöyle diyelim, en kötü ihtimal gerçekleşti ve eşyalarınız bir şekilde zarar gördü. Bu durumda ekibimiz tutanak tutuyor ve sizin onayınızı aldıktan sonra bu tutanağı sigorta şirketine gönderiyor. Şirket de sizin bu zararınızı telafi ediyor. Ancak size şunu söyleyebiliriz ki ekibimizin tümü profesyonel ve özenle seçilmiş insanlardan oluşmaktadır. Bir kazaya mahal vermemek için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Kaza geçmişi olmayan araç şoförlerimiz itina ile eşyalarınızı taşımaktadır. Sigorta kısmı hesap edilemeyen, elde olmayan problemler yaşanırsa sizi hiçbir şekilde zarara girmemeniz içindir. Bu özellik opsiyoneldir, eşyalarınızı sigortalatmak zorunda değilsiniz.
Eşyalarını nasıl kolileyeceğinizi bilmiyorsanız hiç üzülmeyin. Size ek hizmet olarak sunduğumuz paketleme hizmetlerimizde Levent evden eve nakliye sürecinde eşyalarınızı biz sizin yerinize özel çantalara yerleştiririz. Daha sonra ekiplerimiz bu çantaları özenle araca yerleştirirler. Bu hizmeti almak istiyorsanız bize bilgi vermeniz gereklidir. Size üstün hizmet vermek en büyük arzumuzdur. Bugüne kadar binlerce hizmet verdiğimiz müşterimiz bizle mutluluk içerisinde çalışmıştır. Müşterilerimizin referans yorumlarını sitemizden okuyabilirsiniz.
Size verdiğimiz hizmetler bununla sınırlı değil, marangoz hizmeti de sunarak sizin zerre yorulmamanız için elimizden geleni yapıyoruz. Özel olarak anlaştığımız marangozlar evinize gelerek sökülmesini istediğiniz eşyaları söküyor, yeni evinizde ya da ofisinizde ise montaj ediyor. Siz elinizi bile sürmek zorunda kalmıyorsunuz. Levent şehirler arası nakliyat sürecinde elinizi hiçbir şeye sürmek zorunda değilsiniz, zerre yorulmadan Levent şehirler arası nakliyat işleminizi gerçekleştiririz. Sizin tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçip gerekli bilgileri vermektir. Almak istediğiniz ek hizmetleri bize belirtmelisiniz. Sigorta, paketleme ve marangoz hizmetlerimiz ek hizmetlerdir. Bunları istediğinizi önceden belirtirseniz ekibimiz buna hazırlıklı şekilde gelecektir.
Bir nakliyat ve eşya depolama firmasının en önemli hazinesi siz değerli müşterilerinin yanı sıra güvenilir personelidir. Yıllara dayanan tecrübemiz sayesinde güvenilir ve titiz personeller istihdam ettik. Sizler için onları özel testlere soktuk ve en güvenilir, temiz iş yapanlar aramızda kaldı. Diğer pek çok firmada rastlanabilen hırsızlık, eşyalara zarar verme, kırılabilir eşyaları kırma gibi problemlerin hiçbirini bizim firmamızda görmeniz mümkün değildir. Bu konuda sizlere tam garanti vermekteyiz. Nakliyat işlemini yaparken, sanki bir başkasının değil de kendi eşyamızı taşıyormuş gibi taşımak en temel prensibimizdir. Bu prensipten de asla vazgeçecek değiliz. Sitemizde Levent şehirler arası nakliyat veya şehir içi nakliyat gibi hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir, merak ettiklerinizi bizlere sorabilirsiniz. Mail ile ya da telefonla bizlere ulaşmanız mümkündür.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir